در اینجا برخی از گیاهان دارویی معرفی و بر اساس تحقیقات علمی رتبه بندی شده‌اند. این رتبه بندی ۵ ستاره است. رتبه هر گیاه و یا مکمل دارویی بر اساس بررسی های علمی انجام شده، تعیین شده است.

 

نادیا زکالوند

 

محققان بسیاری در دنیا به بررسی گیاهان و مکمل های دارویی پرداخته و ارزش واقعی آنها را بررسی کرده اند.

 

بسیاری از این گیاهان در طب سنتی کاربرد فراوانی دارند. در این مقاله برخی از آنها معرفی و بر اساس تحقیقات علمی انجام شده رتبه بندی شده اند.

 

این رتبه بندی ۵ ستاره است. رتبه هر گیاه و یا مکمل دارویی بر اساس بررسی های علمی انجام شده، تعیین شده است.

 

 پترولاتیوم یا چربی معدنی که با نام تجاری وازلین شناخته‌شده‌تر است. اگر از این ماده برای پوستتان استفاده کنید رطوبت را به آن برمی گرداند و در حفظ و تعادل آن موثر است. به طور کل می توان گفت که تاثیر عمده آن جلوگیری از خشک شدن پوست است.

چربی بیش از حد در خون بیانگر چیز خوبی نیست و همه ما می دانیم بیشترین محل این چربی ها در درون چربی شکم است و مضرترین آن هاست. خب برای اینکه بفهمید چربی در خون شما چقدر است، توصیه می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با سه روش آسان اندازه گیری چربی خون در خانه آشنا کنیم.

حتما بیشتر شما نوشیدن آب خنک به آب گرم را ترجیح می دهید، خب این امری طبیعی است و میشه گفت همه یا بیشتر افراد این را ترجیح می دهند ولی چیزی که شاید ندانید این است که نوشیدن آب گرم به مراتب از نوشیدن آب سرد مخصوصا به هنگام صبح بهتر است. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزیت های نوشیدن آب گرم آشنا شوید.

پرتقال یکی از بهترین میوه های این دنیاست و خاصیت بسیار زیادی برای سلامتی دارد. پرتغال های شیرین طبعش سرد و تر و پرتقال ترش، طبعش سرد و خشک است در این مطلب می خواهیم بفهمیم چه کسانی باید از مصرف پرتقال پرهیز کنند با ما همراه باشید.